ACH, JAK PRZYJEMNIE!

LETNIA PRZYGODA W EUROPIE

Do 25% zniżki w ponad 2000 hoteli
Wstecz

Oferta ważna dla pobytów między 21 czerwca a 29 września 2019 r.

do

noc/noce

0

*Najniższe dostępne ceny.

Możliwość skorzystania z oferty uzależniona jest od podanych warunków i dostępności w hotelu oraz dostępnością oferty w wybranym hotelu. Zobacz warunki sprzedaży, aby uzyskać informację o cenie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT i opłatę klimatyczną).

Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT i/lub opłatę klimatyczną) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. Cena jest gwarantowana wyłącznie w momencie rezerwacji.

Podczas rezerwacji oferty “ACH, JAK PRZYJEMNIE! Wakacyjne podróże po Europie.” klient musi oświadczyć, że przeczytał i zaakceptował następujące warunki:
* oferta jest ważna dla rezerwacji dokonanych pomiędzy 4 czerwca 2019 a 8 września 2019 roku (z wyjątkiem hoteli ibis, ibis Styles, ibis budget, Mercure i Novotel w Hiszpanii, Portugalii, we Włoszech i w Grecji, gdzie oferta ważna jest dla rezerwacji pomiędzy 2 czerwca a 8 września 2019 roku )
* oferta jest ważna dla pobytów pomiędzy 21 czerwca 2019 a 29 września 2019 w hotelach uczestniczących w promocji
* oferta wymaga całkowitej przedpłaty podczas rezerwacji na accorhotels.com
* po dokonaniu rezerwacji oferta nie może zostać zmieniona ani anulowana.

Zniżka jest liczona od standardowej OFERTY ELASTYCZNEJ (FLEXIBLE RATE) w dacie wybranej podczas rezerwacji.

Marki uczestniczące w promocji: Fairmont, Raffles, Swissôtel, Sofitel, Sofitel SO, Sofitel Legend, Pullman, Rixos, MGallery, Mercure, Novotel, Novotel Suites, Adagio, Adagio Access, ibis, ibis Styles, ibis budget, Hotel F1.

Sprawdź wszystkie nasze oferty w aplikacji AccorHotels