mercure

ZOSTAŃ DŁUŻEJ

Zostań dłużej i zaoszczędź

Oszczędź nawet 30% *

Or  night(s)

SZUKAJ

Oferta zawiera
 • - Zaoszczędź nawet 30%
  - Oszczędź nawet 10% więcej dzięki karcie Le Club AccorHotels*
  - Ze śniadaniem lub bez niego*
  - W niemal 400 hotelach na całym świecie

Odkrywaj wiele wspaniałych miejsc doskonałych na weekend lub dłuższy pobyt! W przypadku pobytów obejmujących co najmniej 2 noclegi możesz skorzystać ze zniżki do 30%.

* w hotelach objętych ofertą

Zapraszamy do Le Club Accorhotels

 • Kraków
  Kraków, Polska

  Od 167.00 PLN 167.00 PLN

  Kraków to magiczne miasto, w którym za dawnych czasów chadzali królowie, kwitła kultura i swoje dzieła tworzyli znani artyści. Wciąż możemy poczuć ten niepowtarzalny klimat Krakowa spacerując Droga Królewską biegnącą od Barbakanu, aż na sam Wawel.

  ZACZYNAJMY
 • Hotele w Warszawie
  Warszawa, Polska

  Od 173.00 PLN 173.00 PLN

  Do stolicy warto przyjechać o każdej porze roku! Odkryj nieznane oblicze Warszawy - zaplanuj wizytę w jednym z muzeów lub teatrów, skuś się na spacer w Królewskich Łazienkach. Sprawdź wszystkie atrakcje Warszawy.

  ZACZYNAJMY
 • Hotele w Gdańsku
  Gdańsk, Polska

  Od 260.00 PLN 260.00 PLN

  Gdańsk urzeka przepiękną, zachwycającą architekturą i niecodzienną atmosferą. Położony nad Morzem Bałtyckim jest idealnym miejscem na połączenie miejskiego relaksu z wypoczynkiem na łonie natury.

  ZACZYNAJMY

ZOSTAŃ DŁUŻEJ

Skorzystaj z rabatu, płacąc cenę według oferty „zostań dłużej i oszczędź” w hotelach objętych ofertą (zależnie od dostępności). Podczas dokonywania rezerwacji zapoznaj się z warunkami sprzedaży dotyczącymi tej ceny.

,

Or  night(s)

SZUKAJ

Or  night(s)

SZUKAJ